Açıklaması okey Hakkında 5 Basit Tablolar

Bu oyunu 7’den 70’e herkes oynayabilir. Ancak sitemiz bile yaş sonı olduğu muhtevain 18 yaş ve üzeri oyuncular akseptans edilmektedir. Yaşamın farklı anlarında, farklı insanlarla piyes oynamak ve yeni insanlarla tanışmak oyunun üs amacı haline gelmiş kabil. Oyun sitemize nazarıitibar ettiğimizde oyun kadar hasbihâl bile yapılmaktadır.

esracım ne malsan daha çok ne aşk hikayesi ne saçmalıyon biryerlerinden uydurup durma lütfen rica ediyorum hem sanane yorumda yaparım herşeyi yaparım ben özelden ne bapşulcaksa hususşulur ztn senden öğrenmicez deme gerizekalıcım

Yeni tanıştığınız biri ile detaylıca sohbet etmek istediğinizde yahut tanılamamadığınız insanların oyunu bırakıp gitmesinden keyifsiz oluyorsanız dü şahıs ile oynayabileceğiniz eşli okey oyunu tam size için.

Defosuz bir alt yapı hizmeti mevcut web sitemiz. Her an ulaşılabilir alıcı temsilcileri ve emeksiz kullanıma sahip kent olma özelliği ile aranan her oyunun rahatlıkla bulunabildiği bir kent özelliğindedir. Yeni Okey Oyunu Odaları Sıralaması

Oyuna misafir duhuli hakkı da teşhismıştır; böylecene siteye ilk su demetlanan kişilerin siteyi teşhisması esenlanmıştır. Hassaten sitemizde okey oyununu hiç bilmeyen yahut çok az alim kişilerin bile giriş yapabileceği bile bile, oyunun farklı türlerinin ne şekilde oynanabileceği ve kuralları ile alakadar ovalar da ektir. Oyununun terimlerinin medlulını da sitemizden kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

Fakat bir olta sitesinde böyle yorumlar paylaşmanız size bir şey katkısızlamaz. Henüz bir araba tıklanan oyunların yahut sitelerin şeşna bu tür yorumları yazarsanız daha çok cirim. Basıcı kanan olursa.

Klasik okey farklı olarak şayet kişi yeni seçeceği taşı ortaya konan taşlardan değilde öteki bir oyuncudan mevrut taşı alarak çekimde bulunduysa bütün elini ortaya fora etmek zorunda sözır.

Ortadan taş çkol ne sayıya canlı gelirse oraya koy elinde yekta taş kalınca onu ortaya okey yazan önem var ya oraya koy

Oyuna tevessül anında çapraşık gelen taşlarınızı soldaki menü üzerinden sırala komutuna basarak kolay hizaya getirebilir ve böylelikle mevsim kazanabilirsiniz. Yağız, yeşil, mai ve kırmızı nitelik taşlardan oluşan setler ile yapmanız müstelzim elinizdeki bütün taşları temsil kuralları çerçevesinde bir araya getirmek ve elinizi hevesliarak nokta kazanmaktır.

cumali benim yorumumu gördünmü çizgiırladınmı beni benim ağabey genel ağ kafemize geliyordun half life digi zone oynuyorduk okey beni yeniyordun şimdide gösteriş oynuyorsun köle pubg mobile oynuyorum ben o kabadayı çizgiırla beni

Rakiplerinizden önce perlerinizi oluşturup son taşınızı da masanın ortasındaki okey taşının üzerine koyarak klasik okey oyunu oynamayı tamamlayın.

Oyunu oynarken dostça ederseniz hem temaşa daha zevkli hale gelecektir; hem bile dönemin nasıl geçtiğini anlamayacaksanız. Özellikle sohbetli oyunlar duraklarda otobüs, katar beklerken yahut uzun devam eden yolculuklarda avantajlıdır; oyuncular darcı güzeşte zamanlarını kendilerini ongun edecek bir aktiviteye vermiş olurlar.

Conquian oyununun varlığını biliyoruz. Rummy’nin en pop formlarından biri olan Gin Rummy ile biröte benzerliği paylaşıyor.

oynu cok yalabık yekta sorunu hep aynı eşhas var amma ben bu oyunu 2020 ye derece oynadım şimdide oynuyorum

istanbul okey

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *